Tamna Tema
NA KRILIMA RODIĆA JADRANAŠI DO VELIKA TRI BODA NA JADRANOVU

U zaostaloj utakmici 10.kola SuperSport Druge lige na igralištu Jadranova u Pločama Jadran LP došao je do tri velika boda u utakmici protiv Hrvatskog dragovoljca pobjedom  2:1 . Utakmica je nastavljena od 23.minute u kojoj su gosti imali prednost od 1:0 iz prve utakmice koja je bila odgođena zbog velikog nevremena. Iako su jadranaši ušli u utakmicu oslabljeni za Quija i Medića koji su kartonirani i Manenice ,Raguža i Glavine koji su ozlijeđeni , taj nedostatak nadomjestio je Rodin koji je preokrenuo utakmicu zabivši dva gola pred kraj prvog poluvremena i u 71.minuti dok je za goste iz prve utakmice zabio Fran Kobetić u 15.minuti.